وب سرویس پنل پیامکی

وب سرویس پیامک و انواع افزونه پیامک پنل اس ام اس صبا ابزار قدرتمند برنامه نویس و توسعه دهنده نرم افزار برای اتصال نرم‌افزار، سایت و اپلیکیشن به سامانه پیامکی صبا اس‌ام‌اس ازطریق امکانات وبسرویس می‌باشد.

کافیست آشنایی مختصری به برنامه‌نویسی داشته باشید تا بتوانید از وبسرویس جهت اتصال برنامه یا وبسایت خود به پنل پیامکی استفاده نمایید. درصورتیکه به برنامه‌نویسی و کدنویسی آشنایی ندارید، وب سرویس و مستندات مربوطه را در اختیار متخصص برنامه‌نویسی قرار دهید تا از امکان ارسال و دریافت پیامک در محیط نرم‌افزارهای خود استفاده نمایید.

از قابلیت‌های وبسـرویس پیامکی صبا اس ام اس، ارسال با خط خدماتی اشتراکی و SimCard جهت ارسال به مشترکان بلک‌لیست مخابرات می‌باشد. 

وبسرویس و Api

نمونه کدها و پلاگین‌های سیستم‌های مدیریت محتوا

وبسرویس ویژه برنامه نویس، توسعه دهنده نرم افزار

وب سرویس ارسال پیامک مهم ترین قابلیت پنل اس ام اس می باشد که به کاربران امکان اتصال نرم افزار، اپلیکیشن و وبسایت به پنل پیامکی فراهم کرده تا ارسال پیامک در بسترهای نرم افزاری بطور مجزا از سامانه پیامکی انجام گردد. ما برای انواع زبان های برنامه نویسی و سیستم های مدیریت محتوا این قابلیت را ازطریق نمونه کدها و پلاگین های آماده فراهم کرده ایم.

درصورتیکه به برنامه نویسی آشنایی دارید می توانید از کدهای مختص زبان برنامه نویسی نرم افزار یا وبسایت خود استفاده نمایید. برای افرادیکه با سیستم های مدیریت محتوا نیز فعالیت می کنند افزونه پیامک و پلاگین اس ام اس مرتبط با آنها را نیز ارائه می دهیم.

وبسرویس، پلاگین پیامک ووکامرس

وبسرویس، پلاگین پیامک وردپرس