افزونه درگاه بانک ملت وردپرس با قابلیت ارسال پیامک و ایمیل به مدیر سایت و مشتری، افزونه کامل و پیشرفته درگاه به پرداخت ملت که کاملا رایگان ارائه شده است.

این افزونه به شما این امکان را خواهد داد تا با خیال راحت از امکانات درگاه پرداخت اینترنتی به پرداخت ملت استفاده کرده و کاربران شما بتوانند تراکنش‌های خود را از طریق این درگاه انجام بدهند.

بعد از نصب افزونه کد کوتاه را در هر برگه یا نوشته‌ای که قرار دهید فرم پرداخت در آنجا نمایش داده می‌شود و کاربران می‌توانند هر مبلغ دلخواهی را از طریق درگاه پرداخت بانک ملت بصورت آنلاین پرداخت کنند. این افزونه سه طرح فرم پرداخت متفاوت و زیبا دارد که هرکدام را به سلیقه و رنگ قالب خود می‌توانید انتخاب کنید.

 امکانات افزونه درگاه بانک ملت وردپرس

  • امکان پرداخت وجه بر اساس واحد پولی ریال ، تومان و هزار تومان
  • سازگاری با آخرین نسخه ووکامرس
  • امکان تغییر و مشخص نمودن پیغام در صورت پرداخت موفقیت آمیز
  • امکان تعیین پیام دلخواه در صورت عدم پرداخت موفقیت آمیز و نمایش علت خطا
  • امکان تعیین پیام دلخواه در صورت لغو پرداخت وجه
  • کد نویسی شده بر اساس آخرین متد و مستندات بانک ملت

دانلود افزونه وردپرس به پرداخت ملت

قسمت گزارشات افزونه نیز کامل است و مشخصات پرداخت ها و سفارشات ذخیره شده و در پیشخوان قابل مشاهده می‌باشد. همچنین افزونه به پرداخت ها شماره‌هایی را به ترتیب با عنوان “شماره سفارش” درنظر گرفته و آنها را به پرداخت کننده و مدیر ارسال می‌کند تا کار مدیریت و پیگیری سفارشات و پرداخت‌ها آسانتر شود. در بخش گزارشات کل پرداخت‌ها نیز نمایش داده می‌شود.

تمام جزئیات پرداخت از جمله مبلغ و شماره سفارش برای مشتری و مدیر سایت ارسال می‌شود. که فرمت ایمیل ارسالی به مشتری مانند فوتر و لوگو و … قبل تنظیم است.

پیامک حاوی مبلغ پرداختی و شماره سفارش بعد از پرداخت موفق به پرداخت کننده و مدیر سایت ارسال می شود تا هم پرداخت کننده از پرداخت خود مطمئن شود و هم مدیر سایت در هر لحظه از پرداخت های صورت گرفته در وبسایتش در قالب پیامک مطلع شود.

دانلود افزونه درگاه پرداخت ملت

برای استفاده از امکانات پیامک افزونه فقط کافیست که یک پنل اس ام اس دارای وب سرویس تهیه کنید. جهت خرید پنل پیامکی به صفحه اصلی صبا اس ام اس مراجعه نمایید.